Hakkımızda

Şirket Tarihçesi

        1996 yılında Rusya'da bulunan Türk şirketiyle birlikte yüklenici taşeron olarak başlayan çalışmalarımız 14 sene boyunca üstün gayretlerimiz, çabalarımız ve azmimiz ile bizleri kader ortaklığına sürüklemiş ve kemik kadromuzun oluşmasını sağlamıştır. Daha sonra 2010 yılı itibariyle anavatana dönerek kendi ülkemizde kendi halkımıza en iyi hizmeti sunabilmeyi görev edinmişizdir. 2010 yılından itibaren başta Caddebostan bölgesi olmak üzere İstanbul'un birçok bölgesinde emek vermiş ve sayısız eser bırakmışızdır. "Önce İnsan" politikası ve yaklaşımıyla 2021 yılında "CN Dekorasyon İnşaat İzolasyon" adı altında şirketleşmiş ve kendi markamızı oluşturmaya devam etmişizdir. Çalışmalarımıza hız kesmeden azim ve kararlılık ile devam etmekteyizdir.

 

 

Misyonumuz

 

    Güvenilir bir gayrimenkul geliştiricisi olarak müşterilerimize yenilikleri ve kaliteyi en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda temin ederek memnuniyeti sağlamaktır. Kaliteli tasarımları ulaşılabilir fiyatlarla sunmak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümleri üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan proje teslimlerini zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçileri kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, mümkün olduğu ölçüde çevre dostu yapı malzemelerini kullanmak, uygulamak ve çevreye saygılı olmak misyonumuzdur.

 

Vizyonumuz

    Müşteri ve çalışanlarına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün ve hizmet çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum olmak. Geçmişimizden aldığımız mirasımızı, bilgi ve deneyimimizi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynakları ve yenilikçi yaklaşımlar ile birleştirmek. Türkiye'de güvenilir yapılar oluşturan ve kaliteli yaşam alanları geliştiren şirketlerden biri olmak. Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek. Kaliteli hizmet sunmak amacıyla her zaman sektörel alandaki teknolojileri yakından takip etmek vizyonumuzdur.